Dyskusja użytkownika:Ciasteczkowypotwor

Z Oktoda
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Obecnie masz możliwość edycji stron Oktody. Edytuj śmiało, bez obawy że coś zepsujesz. Baza danych zawiera wszystkie poprzednie wersje artykułów i zawsze jest możliwe wycofanie edycji.
  • Pamiętaj, że sprawy szczegółowe i techniczne dotyczące poszczególnych artykułów powinny być omawiane na stronach dyskusji tych artykułów i ich autorów. Swoje wpisy w dyskusjach (ale nie w artykułach!) podpisuj za pomocą czterech tyld: ~~~~. Oprogramowanie zastąpi je Twoim loginem i aktualną datą.
  • Na wpisy na Twojej stronie dyskusji odpowiadaj na stronie dyskusji użytkownika, który dokonał wpisu. W ten sposób zostanie on poinformowany o Twojej odpowiedzi. Jeżeli odpowiesz na swojej stronie, to Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona.
  • Nieco informacji o procesie edycji możesz znaleźć na portalu edytorów.


Zdjęcia spoza wiki

By wstawić w tekst wiki zdjęcia muszą być ona "załadowane" do wiki, użytkownik może to robić tylko po jednym co jest upierdliwe. Można zapuścić na serwerze skrypt, który to zrobi automatycznie dla całej kartoteki, jeżeli jest coś takiego do zrobienia, to po prostu daj znać. Jasiu (dyskusja) 22:32, 22 gru 2012 (CET)

Nie wiem czy zauważyłeś - w Meratronik E318 wstawiłem tagi, za pomocą których tworzy się galerię. Pozdrawiam Oktoda (dyskusja) 10:11, 26 gru 2012 (CET)

Struktura bazy danych urządzeń

Myślę, że można stworzyć dwie struktury odnośników: według producenta i według rodzaju urządzenia. Wbrew pozorom nie jest to dwa razy więcej roboty - "kopiuj-wklej". Oczywiście to tylko moje zdanie, które może być przerostem formy nad treścią :-? Oktoda (dyskusja) 10:14, 26 gru 2012 (CET)